KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
DILAURENTIS, CATELYN MARIE Tslwelcome

you can log in as a test user with the username of 'the white rabbit' and password 'onceuponatime'.
ellette
rumpelstiltskin
erin
the little mermaid
ruby
little red riding hood

za nastanek foruma sta zadolženi ELLETTE in ERIN. skin je prirejen po predlogi leave me breathless by juliet z rcr foruma, celoten videz foruma pa je last RUBY. zasnova foruma je prirejena po istoimenskem tumblr rpgju ter serijah kot je once upon a time. vsi liki in njihove zgodbe temeljijo na pravljicah, ki so last avtorjev kot so h. c. andersen, brata grimm, charles perrault, j. m. barrie in lewis carroll. canoni so delo ERIN in RUBY, njihov videz pa je delo ERIN. ves pisni material foruma je last njegovih uporabnikov. kopiranje česarkoli na forumu brez predhodnega posvetovanja z avtorji je prepovedano.

Share
 

 DILAURENTIS, CATELYN MARIE

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
catelyn
catelyn
aurora

Messages : 6
Magic beans : 0
Reputation : 0

DILAURENTIS, CATELYN MARIE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: DILAURENTIS, CATELYN MARIE   DILAURENTIS, CATELYN MARIE EmptySob Jul 28, 2012 12:07 pm



CATELYN MARIE DiLAURENTIS,
TWENTY, STUDENT OF ARCHAEOLOGY, STRAIGHT, TERESE PAGH TEGLGAARD



once upon a time in a faraway kingdom,
the evil queen stole my life of aurora in the sleeping beauty

" Živijo, sem Catelyn, ki se seli v Shadow Woods. Moja zgodovina? Zanimiva preteklost? Pravzaprav se ne spomnim čisto ničesar. In občasna bolečina v glavi me spomni na padec o katerem so tako radi govorili policisti. Dvajsetletna županjina hčera ki je verjetno videla nekaj, česar ne mi smela, preživela padec z vrtoglave višine. Včasih si zaželim da sploh ne bi preživela, ali da bi preprosto prespala, vsa nadlegovanja policistov in vaščanov ki so na naša vrata prinašali medvedke in rože, za deklico ki je izgubila spomin. Spala sem leto dni, mogoče teden ali dva več. Mama je morala delati, oče pa je bdel ob moji postelji toliko časa, da me čudi da se ni že zarastel v tisti majhen a udoben naslanjač ob bolnišnični postelji. prebiral mi je pravljice, veliko pravljic iz mojega otroštva in tako sem se počasin zbudila. Nevem kaj naj še povem o svoji zgodovini. Spomnim se le zgodnjega otroštva ko sem se s sosedovim Michaelom lovila v gozdu za hišo in kako sem OBOŽEVALA pravljice.
Opisati samega sebe je še težje kot govorjenje o dvoji zgodovini. Vsak si omeni misli drugače. Še sama ne vem kaj si mislim. Oče pravi da sem zasajanja oseba, ki si je vedno želela veliko kariero v modni industriji and so on. Michael pravi da imam veliko srce in da prijateljev nikoli ne pustim samih v stiski ter rada pomagam če le morem. Upam da je mislil resno in se ni le lagal, zato da bi se v bolnišnični halji z lukno na riti počutila bolje. Mama pravi da ne poslušam. No, s tem se morem kar strinjati. Nikoli je nisem ubogala, silila povsod kamor mi ni bilo treba in tako sem tudi končala tako kot sem. Ugnezdena v streho avta, v snu za eno leto.
Michael se je poročil, ko sem spala. Z prelepo rdečelaso Isabelle, ki sem jo videla le enkrat ko ga je pospremila v bolnišnico kjer me je redno obiskoval. To me je užalostilo še bolj kot to da se ne spomnim skoraj ničesar. Michaela sem imela raje, kot pa le prijatelja. A nikoli nisem mogla zares pričakovati da bo imel rad štiri leta mlajšo blondinko ki ga vedno napelje v početje česa tako norega, da mora v hiši pogosto ostati zaprt za kakšen teden, ali ga pelje na zabave, kejer je devetnajst letna, nekoliko otročja punča skorajda v smrtni nevarnosti. Isabelle je lepa in starejša. Tako da po eni strani sem vesela zanj. A nisem mogla več prenašati njunega poljubljanja na vrtu in tega da me skorajda ni več obiskal, zato sem mesec dni po tem ko sem se prebudila spakirala stvari in prvič zares odšla iz naše prelepe bele hiške v viktorianskem slogu. Kam? V Shadow Woods, k vam.

Bila je popolna tišina. Takšna da je Aurori kar piskalo v ušesih. Želela je zopet zatisniti oči, a ni mogla. nad širokim travnikom, posutim s cvetjem ki se je razprostiral pred gradom se je dvigovalo sonce. Vstala je iz mehkih perjanic in mamin žepni kužek je zacvilil in se začel zaganjati v zaprta vrata. Res ni bil preveč bister. Kako je sploh prišel not? Se je spraševala in mu odprla vrata da se je pognal po medlo osvetljenem hodniku. Od sveč so ostale le še oblački dima in kupčki voska, a čez visoka polkrožna okna se je prebijala oranžna sončna svetloba. Aurora je globoko vdihnila jutranji, hladni zrak in v sami spalni srajčki iz umazano bele svile je stopila na hodnik. Z bosimi nogami je stopala po grobi rdeči preprogi po hodniku. Bilo je prekrasno jutro in njene misli so bile že pri zabavanju po gradu, raziskovanju in neskončnem smehu. Prišla je do vznožja njenega najljubšega stolpa. Vrata tega so bila venomer zaklenjena a sama je že zdavnaj ugotovila da to ni nikakršen problem, ter jih odklenila in malo brskanja po ključavnici s sponko za lase. Tokrat so bila odklenjena že v začetku. Jih je dan poprej pozabila zakleniti? Se je vprašala in za trenutek ji je zastala sapa. A nič zato, je pomislila in se hitro pongnala gor, po zavitih stopnicah. Hladen veter iz odprtih oken ji je pihal v obraz in ji mršil njene svetle lase. Končno je prišla do vrha in odprla drobna lesena vrata v okrogli prostor, kjer je imela vedno mir. S čirokim nasmehom je stopila notri, a ta je zbledel ko je opazila da v prostoru tokrat ni sama. In starka nad kolovratom se je prijazno a srhljivo nasmehnila.


tea party at mad hatter's,
FEMALE, ADELINNE, 14,5, ZS, NON

Nazaj na vrh Go down
kayleigh
kayleigh
ariel

Messages : 149
Magic beans : 82
Reputation : 7

DILAURENTIS, CATELYN MARIE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DILAURENTIS, CATELYN MARIE   DILAURENTIS, CATELYN MARIE EmptySob Jul 28, 2012 2:30 pm

catelyn,
you are now welcomed in shadow woods,
which is where your fairytale begins.

PLEASE, CHECK THE CLAIMS BEFORE YOU GET SORTED INTO A GROUP. THEN, FEEL FREE TO FIND SOME AFFILIATES FOR YOUR BABY. ALSO, DON'T FORGET YOUR CHARACTER NEEDS A HOME.

hello, aurora^^ všeč mi je opisek, nimam pripomb, da sploh ne omenjam face claima, joooj <3 tako da, enjoy in our forum much :3

WITH LOVE,
KAYLEIGH
the shadowlands rpg community

Nazaj na vrh Go down
 

DILAURENTIS, CATELYN MARIE

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
the shadowlands 1.0 :: ` MIRROR, MIRROR ON THE WALL :: we're all mad here, :: accepted applications,-