KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
no one but me can save myself, Tslwelcome

you can log in as a test user with the username of 'the white rabbit' and password 'onceuponatime'.
ellette
rumpelstiltskin
erin
the little mermaid
ruby
little red riding hood

za nastanek foruma sta zadolženi ELLETTE in ERIN. skin je prirejen po predlogi leave me breathless by juliet z rcr foruma, celoten videz foruma pa je last RUBY. zasnova foruma je prirejena po istoimenskem tumblr rpgju ter serijah kot je once upon a time. vsi liki in njihove zgodbe temeljijo na pravljicah, ki so last avtorjev kot so h. c. andersen, brata grimm, charles perrault, j. m. barrie in lewis carroll. canoni so delo ERIN in RUBY, njihov videz pa je delo ERIN. ves pisni material foruma je last njegovih uporabnikov. kopiranje česarkoli na forumu brez predhodnega posvetovanja z avtorji je prepovedano.

Share
 

 no one but me can save myself,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
kayleigh
kayleigh
ariel

Messages : 149
Magic beans : 82
Reputation : 7

no one but me can save myself, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: no one but me can save myself,   no one but me can save myself, EmptySob Jul 14, 2012 2:30 pm

    no one but me can save myself, Tumblrm4wsuekwzd1r38wiq
    lively - smiley - curious - teasing - has hard childhood - still broken inside

    kayleigh audrey rogers a.k.a. ariel

    že od malega je drobna kayleigh pomagala svojemu očetu v ribarnici in tudi ko se je začelo njeno šolanje, se delo ni končalo. zaradi vonja po ribah, ki ga je vsak dan prinašala s seboj v polo, se je je oprijel vzdevek 'riba' ali včasih celo 'smrdeča riba', odvisno od razpoloženja njenih sošolcev. to jo je zelo težilo, toda povedala ni nikomur, vsako noč je sama jokala na svoji postelji. toda sčasoma se je pobrala in okoli sebe zgradila železni oklep, ki ga ni predrla nobena zbadljivka ali posmehljivo vprašanje, sošolcem je začela vračati in pridobila je nekaj samozavesti. toda potem je njena mama umrla za rakom, kar jo je strlo in nekaj tednov je cele noči prejokala ob spominih na srečne trenutke z njo. čez nekaj časa so se ji solze posušile, jokati ni bila več sposobna in ostal je le še grenak spomin in pa strta notranjost. toda vsaj svojo površinsko osebnost je uspela postaviti skupaj in jo zlepiti, tako da so spomini in nezaželena žalost spravljeni pod lupino živahne, nekoliko zbadljive rdečelaske, ki je nenavadno prikupna. in skupaj s tem, da je izredno dobra plavalka, je že veliko ljudi pomislilo, kako podobna je mali morski deklici arieli iz znane pravljice hansa christiana andersena - vendar se ne zavedajo, kako prav imajo. kay je bila namreč ena od žrtev zlobnega uroka, ki ga je že davno izrekla zlobna čarovanica nad pravljičnimi junaki, ki so se znašli v krutem resničnem svetu. spominov na to nima nobenih, če bi ji kdo samo omenil kaj takega, bi ga v trenutku označila za norega. toda čisto mogoče je, da bo sčasoma na dan privrel kakšen nepričakovan spomin...

    she's my little cutiepie, so use her well :3 glede povezav ni nekih posebnih zahtev, samo da ne bodo neki random pogovori, yes? oh, in seveda, potrebovala bi tistega, ki ji je nezavedno ukradel srce, fanta, ki nakupuje pri njih v ribarnici in v katerega se je kay globoko zaljubila ^^

    connections

    [ruby] as something like good friends, get in danger together@šank
    [diamond] as diamond likes her, but she don't trust her, teasing relationship@jasa sredi gozda
    [james] as tba@________
    [kaidan] as best friend of all, drama around his thoughts of fairytale characters@______


Nazadnje urejal/a kayleigh Čet Jul 19, 2012 5:49 pm; skupaj popravljeno 5 krat
Nazaj na vrh Go down
ruby
ruby
blanchette, red riding hood

Messages : 203
Magic beans : 109
Reputation : 13

no one but me can save myself, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: no one but me can save myself,   no one but me can save myself, EmptyNed Jul 15, 2012 9:55 am

    well, honey, you better come up with smtg for the two of us smitten
    ker že vesta, da druga obstaja, se pa nikoli ne vidita, se mogoče enkrat srečata in ruby opazi, kako nesrečna je kay in se zapleteta v ta pogovor o dogodivščinah, poskušata nekako zbežati, kar pa seveda ni mogoče, well, because of the curse ;3 tako da, skupaj se podata v nevarnost or whatever haha?
Nazaj na vrh Go down
kayleigh
kayleigh
ariel

Messages : 149
Magic beans : 82
Reputation : 7

no one but me can save myself, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: no one but me can save myself,   no one but me can save myself, EmptyNed Jul 15, 2012 10:58 am

    aww, yes smitten and i actually love the idea, i have nothing to add :3^^ glede drame se bove še zmenli sproti, yes? but yes, tista nevarnost nevem kaj bi lah bla, ampak se bo sigurno našlo kaj zabavnega - with you always :3 so, deal than? we start or sth?^^
Nazaj na vrh Go down
ruby
ruby
blanchette, red riding hood

Messages : 203
Magic beans : 109
Reputation : 13

no one but me can save myself, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: no one but me can save myself,   no one but me can save myself, EmptyNed Jul 15, 2012 11:04 am

    seveda se bo hihi, yes we start smitten lahko kar js, danes imam čaaas, yay!
Nazaj na vrh Go down
kayleigh
kayleigh
ariel

Messages : 149
Magic beans : 82
Reputation : 7

no one but me can save myself, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: no one but me can save myself,   no one but me can save myself, EmptyNed Jul 15, 2012 11:06 am

    yes yes smitten ohhh, thank you babe, you're the best :3^^
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content



no one but me can save myself, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: no one but me can save myself,   no one but me can save myself, Empty

Nazaj na vrh Go down
 

no one but me can save myself,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
the shadowlands 1.0 :: ` MIRROR, MIRROR ON THE WALL :: chasing your happy ever after,-