KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
DI BOSCO, RUBY CAROLINA Tslwelcome

you can log in as a test user with the username of 'the white rabbit' and password 'onceuponatime'.
ellette
rumpelstiltskin
erin
the little mermaid
ruby
little red riding hood

za nastanek foruma sta zadolženi ELLETTE in ERIN. skin je prirejen po predlogi leave me breathless by juliet z rcr foruma, celoten videz foruma pa je last RUBY. zasnova foruma je prirejena po istoimenskem tumblr rpgju ter serijah kot je once upon a time. vsi liki in njihove zgodbe temeljijo na pravljicah, ki so last avtorjev kot so h. c. andersen, brata grimm, charles perrault, j. m. barrie in lewis carroll. canoni so delo ERIN in RUBY, njihov videz pa je delo ERIN. ves pisni material foruma je last njegovih uporabnikov. kopiranje česarkoli na forumu brez predhodnega posvetovanja z avtorji je prepovedano.

Share
 

 DI BOSCO, RUBY CAROLINA

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
ruby
ruby
blanchette, red riding hood

Messages : 203
Magic beans : 109
Reputation : 13

DI BOSCO, RUBY CAROLINA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: DI BOSCO, RUBY CAROLINA   DI BOSCO, RUBY CAROLINA EmptyNed Jul 15, 2012 12:30 am



RUBY CAROLINA DI BOSCO,
nineteen, waitress, straight, the gorgeous bianca balti



once upon a time in a faraway kingdom,
the evil queen stole my life of RED RIDING/BIG BAD WOLF in LITTLE RED RIDING HOOD

»kot ponavadi se za razliko ostale populacije sveta o sebi rada razblebetam. najprej bi želela razjasniti, zakaj sem pri devetnajstih letih še vedno tukaj - ne vem. že odkar se lahko zavedam v meni gori želja po svetu, po doživetjih, svobodi, toda moji upi se razblinjajo iz dneva v dan, ko se vračam v enak bar, k enakim obrazom in skratka enakemu vsakdanu. sovražim rutine, vedno sem jih, obsojena sem pa na eno najbolj dolgočasnih. kako je moja družina z italijanskim poreklom sploh pristala v tem mestecu, ki se nahaja bog ve kje, mi še vedno ni jasno. mogoče me boste dojeli kot izstopajoče dekle na dokaj bornem delovnem mestu, neprimerno glasno, nalašč zapeljivo, nasmejano, z debelo plastjo maskare na trepalnicah, rdečimi nohti in v vrtoglavih petah, toda to so pač nekatere izmed malenkosti s katerimi imam možnost izstopanja in krajšanja svojega časa. če si ne bi tako močno želela zbežati od tukaj, tega ne bi opazila, a sem – nihče nikoli ne zapusti shadow woods. slehernega prebivalca nekaj veže sem, prav tako kot mene. in to zagotovo ni le pretirano skrbna in zaščitniška babica, s katero si deliva streho nad glavo. mogoče res nisem dekle, ki bi se sprijaznilo s čimerkoli, kar ji ni po godu in to brez vztrajnega upiranja, toda dejstvo, da sem obsojena na življenje tukaj, počasi sprejemam. in verjemite, to je izjemno težko tako zame kot za mojo samozavest, kajti strašanski del le te predstavlja trdno prepričanje v moj prav in oh, moje sposobnosti. in to zagotovo ne pomeni da sem le vase zagledana mrha, ki je dodobra spoznala že precejšnji del prebivalcev močnejšega spola, kajti vse kar išče je zabava, kanček adrenalina v njenem življenju in beg od vsakdana. ne dragi moji, sem še veliko več. in najbrž ni greh posedovati peščico zdravega idealizma? sploh pa je to nepogrešljiva sestavina, ki me ohranja stabilno in prisebno. no, dokaj. ko uspešno zadržim jezik za zobmi in celo premislim preden kaj bleknem, začasno uspem kontrolirati razpoloženjska nihanja ali pa na sploh ravnam manj vročekrvno kot ponavadi - takrat sem vredna vseh prekletih nobelovih nagrad za človekoljubne dejavnosti. toda ne pustite se očarati tako hitro, saj samokontrola žal ni prišla v paketu z darovi, ki so mi bili položeni v zibelko in tako je prizaneseno le redkim, če sploh komu. kajti resnici na ljubo sem grožnja za vse okoli mene, predvsem moške. sladka, dekliška in smrtonosna. kot, hmm, volk na lovu za svojimi žrtvami. nepredvidljiv in krvoločen. babica je pogosto dejala, da sem bila vedno navihano, a ljubko dekletce. ne dolgo zatem pa se je njena obsodba pričela vrteti le okoli tega kako se je moje ljubkosti vredno bati – zopet nekaj, česar še danes ne razumem. je želja po izkoriščanju svojih moči res tako napačna? mar nima ravno dekle z raziskovalno žilico – takšno, ki zna živeti za trenutek ne glede na ovire, toliko več duše? najbrž ne, kajti kot pravi babica, se na področju moralnih vrednot in odgovornosti nikoli nisem zmogla uriti in se po vsej verjetnosti tudi ne bom. kako vem? preprosto, kajti priložnost za srečo sem zapravila, čeprav nimam niti najmanjšega pojma kako. najbolj tragično je to, da ne vem kdo je bil ta neznanec, da se mi niti ne sanja kaj se je zgodilo in da vem le to, da je delček mene preprosto pogrešan, še meni neznan. in kar me najbolj spravlja ob pamet je v meni globoko zakopano dejstvo, ki pravi da bi se moj hedonističen pogled na svet spremenil le če bi bila dopolnjena s strani.. nekoga, ne pa če bi kar zbežala od vsega. očitno res ne morem imeti vsega.«

»kako misliš, privezan je?« pogled stare gospe je skorajda v šoku zdrsnil na visokega lovca. »rdeča mu je prišla na sled – sumi, da je prav on morilski volk. dokazi so,« je odgovoril mož. seveda je majhna nadloga pomislila na nekaj takega, zagotovo jo je skrivnost volka preveč vlekla, da ne bi drezala v njo. babica vsem dobro znane rdeče kapice je vase potegnila oster dih in še preden je stekla proti vratom, je na tleh opazila rdeče ogrinjalo, ki je pripadalo njeni vnučki. »ubogi, ubogi fant,« je dejala z otožnim tonom in lovcu hitro sledila iz lesene hiške. bila je prepozna, kajti vse, kar je od sebastiana ostalo, je bila luža krvi in par kosov oblačil. mogočen volk s svetlečo dlako in tistimi dobro znanimi, prodorno modrimi očmi se je že pripravljal na nov napad in preden bi tudi babico raztrgal do smrti, je ta nanj vrgla prej pograbljeno ogrinjalo. bilo je uročeno in volk je nemudoma izginil, na njegovem mestu pa je ležala omotična temnolaska, v objemu tistega za njo značilnega odtenka rdeče. krvoločen sijaj v njenih očeh je izginil in ostala je le še zmedenost ter sledi krvi na njenem obrazu. nikakršnih spominov na njeno preobrazbo, seveda. babica jo je stisnila v tesen objem. »mar ti nisem rekla, da imej ogrinjalo vedno na sebi? rdeča, ti si volk. in sedaj moraš bežati,« je tresoče dejala, ko jo je pobrala s tal in potisnila v notranjost gozda preden bi jo lovci ujeli, ali bolje rečeno bi ona njih.


tea party at mad hatter's,
BABE, RUBY, SIXTEEN, PM, N/A



Nazadnje urejal/a ruby Sre Jul 18, 2012 9:54 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
kayleigh
kayleigh
ariel

Messages : 149
Magic beans : 82
Reputation : 7

DI BOSCO, RUBY CAROLINA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DI BOSCO, RUBY CAROLINA   DI BOSCO, RUBY CAROLINA EmptyNed Jul 15, 2012 5:32 am

ruby,
you are now welcomed in shadow woods,
which is where your fairytale begins.

PLEASE, CHECK THE CLAIMS BEFORE YOU GET SORTED INTO A GROUP. THEN, FEEL FREE TO FIND SOME AFFILIATES FOR YOUR BABY. ALSO, DON'T FORGET YOUR CHARACTER NEEDS A HOME.

you're in, ofc my dear :3 in ja, da ne bom pozabla omenit kakko zelo-o-o obožujem tvojo ruby, ki je naravnost awesome - povezavca med najinima dvema je a must for sureee <3 now you can enjoy in our fooorum

WITH LOVE,
KAYLEIGH
the shadowlands rpg community

Nazaj na vrh Go down
 

DI BOSCO, RUBY CAROLINA

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
the shadowlands 1.0 :: ` MIRROR, MIRROR ON THE WALL :: we're all mad here, :: accepted applications,-