KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
if this love only exist in my dreams, don't wake me up, Tslwelcome

you can log in as a test user with the username of 'the white rabbit' and password 'onceuponatime'.
ellette
rumpelstiltskin
erin
the little mermaid
ruby
little red riding hood

za nastanek foruma sta zadolženi ELLETTE in ERIN. skin je prirejen po predlogi leave me breathless by juliet z rcr foruma, celoten videz foruma pa je last RUBY. zasnova foruma je prirejena po istoimenskem tumblr rpgju ter serijah kot je once upon a time. vsi liki in njihove zgodbe temeljijo na pravljicah, ki so last avtorjev kot so h. c. andersen, brata grimm, charles perrault, j. m. barrie in lewis carroll. canoni so delo ERIN in RUBY, njihov videz pa je delo ERIN. ves pisni material foruma je last njegovih uporabnikov. kopiranje česarkoli na forumu brez predhodnega posvetovanja z avtorji je prepovedano.

Share
 

 if this love only exist in my dreams, don't wake me up,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
kayleigh
kayleigh
ariel

Messages : 149
Magic beans : 82
Reputation : 7

if this love only exist in my dreams, don't wake me up, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: if this love only exist in my dreams, don't wake me up,   if this love only exist in my dreams, don't wake me up, EmptyNed Jul 15, 2012 3:04 pm

if this love only exist in my dreams, don't wake me up, 5952658892839f38d39dzlar

ne bom kopirala mojega opisa s ptbja, ker sem bila pretty much zamorjena ko sem ga pisala, but things changed smitten dolgčas pač dela čudeže.

kdo se pravzaprav skriva za aliasom erin? moje resnično ime je ivana (in ja, mimogrede, sovražim ga), stara sem trinajst let in sem presneto nepredvidljiva oseba. ne bom na dolgo in široko razlagala o mojem značaju, ker ga pravzaprav niti ne poznam tako podrobno. ali pa ga samo ne znam spravit v besede, tho. po horoskopu sem ribi in rojena 1999 (you don't say). anyway, večinoma bom naštevala besede, ki so mi všeč oziroma poimenujejo stvari ki so mi všeč, pa iz tega povlečite kar se vam zdi.

i'm forever & always potterhead, lotr, pirates of caribbean and asoiaf biggest fan, kar se tiče filmov/serije in knjig, obožujem tudi how i met your mother in ghost whisperer. nasploh sem knjižni molj, preberem praktično vse, kar mi pride v roke in ne morem živet brez branja, sploh fantazije. vsaj enkrat letno morem prebrat vseh 7 hpjev in vsaj en del asoiaf (so mal debelejši, ne bi šlo vseh 5, haha), pa seveda trilogije lotr, po navadi se zraven prištuli še oh-so-amaizing narnija :3 tudi pišem zelooo rada, trenutno mam načete dve zgodbe, sam dvomim da bo katera od njih končana, razmišljam tudi o pisanju kakšnega bloga, ampak bom še vidla. ljubim tumblr in we heart it, ker so res naj slike gor, poleg tega mi je všeč tisti stil a.k.a. rožasta krilca, bluze, visoke hlače, nizki koraki, tanke, skorej prozorne majice, ki ti drsijo z rame, very high heels, žive barve las (modra, zelena, rdeča, oranžna...) piercingi kjerkoli, guagoti, dredi, močen mejkap, raztrgana oblačila, bulerji, verige, dolgi lasje, črna barva las/česarkoli, metal majce, zakovice, špice, bandane, usnjene jakne. ja, verjetn ste opazli da sem več različnih stilov v te besede spravla, that's me :3 pa headbang, rjovenje, bolj ali manj vse vrste metala in rocka.
bands like in flames, metallica, katatonia, nightwish, apocalyptica, machine head, avenged sevenfold, nirvana, foo fighters, muse, queen, linkin park, kings of leon, coldplay.
singers like lana del rey, adele, lykke ly, sigur ros and others.
actors like johnny depp (my all time man crush #1), orlando bloom (my all time man crush #2), daniel radcliffe, tom felton, niall patrick harris, rupert grint, viggo mortensen, sean bean, kit harington, nikolaj coster-waldau, richard madden, joseph gordon-levitt and many others.
actresses like emma watson (my all time woman crush #1), helena boham carter, evanna lynch, emilia clarke, jennifer morrison, lyndsy fonseca, alyson hannigan, bonnie wright, liv taylor, cate blanchett, jennifer love hewitt and many others.
characters like harry potter, hermione granger, ron weasley (a.k.a. king :3), viktor krum, lord voldemort, bellatrix lestrange, jon snow, robb stark, arya stark, jaime lannister, sandor clegane, daenerys targaryen, khal drogo, benjen stark, eddard stark, tyrion lannister (yeah, he's a naughty little dwarf chucle), barney stinson, lily aldrin, melinda gordon, jim clancy, edward scissorhands, jack sparrow, elizabeth swan and maaaaaany others.
school subjetcs like english, art, history and... that would be it xD
sports like snowboarding, skiing, skateboarding, car and moto racing, all kinds of adrenalin sports and many others.

zanima me neprašejtekolk stvari - preveč se pravi. praktično vse - zgodovina sveta, človeštva, družin, predvsem kakšen srednji vek a.k.a. gradovi pa to, jeziki (francoščina, angleščina, finščina in drugi skandinavski jeziki, ruščina in nasploh večina slovanskih jezikov...), slikanje, risanje, pisanje, fotografiranje, petje, igranje (dramsko, ne na inštrument), avtomobili, motorji, živali (najbolj ljubim konje in volke :3), ne da se mi več naštevat kaj vse.

things/people i hate: justin bieber, one direction, rebecca black, kivi, ananas, stari nadležni moški, gospodovalnost, hinavstvo, laganje (čeprav sem pretty good at it chucle), prevelika razpuščenost - pa še kar precej stvari, sam se jih trenutno ne spomnem oziroma jih je preveč no.

oh, in sem nepoboljšljiv romantik in sanjač, verjamem v ljubezen na prvi pogled in sem komot lahko sama ful cajta, se znam dobro zamotit^^

če kogarkoli zanima karkoli, please pm me and i will answer you with love smitten

Nobody dies a virgin, life fucks us all.
-Kurt cobain
Nazaj na vrh Go down
 

if this love only exist in my dreams, don't wake me up,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» come on skinny love, just last the year ♡

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
the shadowlands 1.0 :: ` DOWN THE RABBIT HOLE :: tea party at mad hatter's, :: introductions,-