KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
BISHOP, GERALDINE EMANUELLE Tslwelcome

you can log in as a test user with the username of 'the white rabbit' and password 'onceuponatime'.
ellette
rumpelstiltskin
erin
the little mermaid
ruby
little red riding hood

za nastanek foruma sta zadolženi ELLETTE in ERIN. skin je prirejen po predlogi leave me breathless by juliet z rcr foruma, celoten videz foruma pa je last RUBY. zasnova foruma je prirejena po istoimenskem tumblr rpgju ter serijah kot je once upon a time. vsi liki in njihove zgodbe temeljijo na pravljicah, ki so last avtorjev kot so h. c. andersen, brata grimm, charles perrault, j. m. barrie in lewis carroll. canoni so delo ERIN in RUBY, njihov videz pa je delo ERIN. ves pisni material foruma je last njegovih uporabnikov. kopiranje česarkoli na forumu brez predhodnega posvetovanja z avtorji je prepovedano.

Share
 

 BISHOP, GERALDINE EMANUELLE

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
geraldine
geraldine
gerda

Messages : 3
Magic beans : 2
Reputation : 0

BISHOP, GERALDINE EMANUELLE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: BISHOP, GERALDINE EMANUELLE   BISHOP, GERALDINE EMANUELLE EmptyNed Jul 15, 2012 8:10 pm



GERALDINE EMANUELLE BISHOP,
TWENTY-ONE, STUDENT OF MUSIC, HETEROSEXUAL, BARBARA PAVLIN



once upon a time in a faraway kingdom,
the evil queen stole my life of GERDA in THE SNOW QUEEN

no, najverjetneje boste našli v temle osupljivem mestecu kar nekaj osebkov, ki bodo vaš pogled in vaše zanimanje pritegnili prej, kot uboga sirota geraldine, ki tukaj živi že dobrih sedemnajst let, odkar je pri štirih tragično postala sirota. od tistega trenutka dalje je namreč moje življenje pripis prav vsem standardom, ki jih zahteva življenje v ameriki. moja mami in oči, bog ju blagoslovi, če obstaja, sta bila izjemno simpatična človeka. kaj več o njiju ne vem, ker se tudi z babico, pri kateri sem od njune smrti dalje živela, nista veliko videvala. babici hanni je seveda neznansko žal, da sta se s sinom, ki je tako tragično umrl premlad, v njegovi mladosti skregala - takrat je oči pobegnil v arizono in se z babico hanno slišal le redko, včasih celo leto niti enkrat. potem se je poročil z mojo mami, eleonoro, babici pa pošiljal tu in tam fotografije; od tod poznam njuna obraza, sicer bi bil še to le zamegljen spomin na otroštvo, ki sem ga izgubila. ampak pri babi mi nikdar ni bilo hudega. spomnim se, kako je babi hanna vedno pekla piškote, s cacem pa sva sedela na kaminu in jih pridno jedla, med tem ko nama je pripovedovala cel kup neverjetnih zgodb. govorila je.. o vsem, o cvetju, o čebelicah, o tem, kako obstaja nekje cel trop snežnih čebel, ki so popolnoma drugačne od naših.. spomini na življenje z babi so čudoviti. nikdar ne morem razumeti, kako, da se moj oče ni razumel z njo. v arizoni sta sicer z mamo lepo živela, imela sta manjšo kmetijico, večjo površino zemlje, kjer sta menda gojila milijone različnih rastlin in uživala v življenju. njuna smrt je bila nepotrebna, a tako vsaj nisem pristala v nemogočih razmerah. babi hanna mi je omogočila najboljše življenjske razmere, ki jih lahko sirota prejme. ponudila mi je življenje, ki ga je vredno živeti, ne pa nekakšne bedne depresije, ki bi jo prav zlahka doživela, če bi bile razmere drugačne. potem pa je bil tukaj seveda tudi.. cace. bil je dve leti starejši od mene, a ko sta okenci s cvetjem tako blizu druga druge, da lahko otroka zlezeta drug k drugemu v sobo in si govorita srhljive zgodbe, spet drugič igrata otroške igre - no, saj je jasno, da pri taki bratsko-sestrski ljubezni - pa četudi ni krvna - niso važna leta. caceva družina se je priselila iz irske, a oče in mati nista imela idealnega razmerja. veliko sta se kregala in takrat je vsakič prilezel skozi okno k meni in govorila sva o gorovju, ki se razprostira onstran mesta - in o tem, kaj se skriva za njim. cace je zaradi babičinih zgodb verjel, da se za gorovjem skrivajo snežne čebele in kraljestvo večne zime. jaz sem mislila, da so tam globoka, dolga jezera s čudovitimi pravljičnimi bitji. potem je življenje šlo svojo pot. s cacem sva se manj družila, ker je šel študirat, jaz pa sem bila še vedno v srednji šoli, a še vedno smo skupaj preživljali božič in podobne praznike - obnavljali naše majhne tradicije. potem se je tukaj pojavila izredno vitka svetlolaska - pojma nimam, od kod se je vzela, a nenadoma je prevzela sleherno trohico cacevega zanimanja.. kar pravzaprav lahko razumem; morali bi jo videti! dekle je popolno, na njenem telesu ni sledu o napakah in nenadoma njegovo srce bije zanjo. saj me ne moti, saj nisem.. nikdar, saj veste, mi ni.. nikdar ni bil zapisan meni. nikdar mi ni pripadal. samo.. mislila sem.. pričakovala sem - hotela, želela sem si.. drugačen konec zgodbe.


ko se je vrnila iz kampusa, lahko je priznala, si je najbolj želela znova videti caca, ki ga ni videla že od jesenskih počitnic. zunaj je bila pokrajina lepo bela, vse je bilo pokrito s snegom in zdelo se ji je, da po nebu frčijo snežne čebele. niso bile čebele, kakopak, a tako se je za trenutek zazdelo, ko je končno prišla v svojo sobo, odložila kovček ob steno in violino na posteljo in se za kratek trenutek zazrla skozi okno. prijetno so vrtinčile v popoldanskem hladnem zraku in ena za drugo izginjale nadstropja nižje v belini, ki se je nabrala na zlizanih tlakovcih ulice. vse naokrog je igralo in pelo v znaku božiča; videla je lahko okrašena okna in rumenkasto-bele lučke, ki so se vile vzdolž ulice. na drugi strani ulice je, kot vsako leto, na majhnem zaledenelem jezeru drsalo cel kup otrok. nasmehnila se je in že se je hotela umakniti, ko sta nenadoma njen pogled ujeli dve glede na drsajoče otroke neproporcionalni postavi. kako smešno se ji je zdelo, da tam, med otroci, z roko v roki drsata dve odrasli postavi. lasje dekleta so ob vsakem obratu elegantno zaplapolali v mrzlem sunku vetra, a vsakič znova ostali ravni, kot bi bili pravkar tisočkrat počesani. smehljala se je z nenavadno eleganco, pomešano s skoraj srhljivim hladom, netipičnim za tisto jezero. ko se je proti oknu obrnil še njen spremljevalec, je geraldinino srce samo za trenutek zastalo. cace jo je objel okrog bokov, se zavrtel in se zasmejal, zdelo se ji je da tako glasno, da ga je slišala skozi zaprta okna - četudi je bilo to fizično nemogoče, toliko ji je bilo jasno. potem se je obrnila in zagrnila zavese na oknih, v njenem spominu pa se je hitro pojavila slika izpred let; ko sta tako drsala onadva.


tea party at mad hatter's,
FEMALE, ROSEMARY, 19 IN A WEEK, PM WILL DO THANKS, NO OTHER CHARRIES AT THE MOMENT

Nazaj na vrh Go down
ruby
ruby
blanchette, red riding hood

Messages : 203
Magic beans : 109
Reputation : 13

BISHOP, GERALDINE EMANUELLE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BISHOP, GERALDINE EMANUELLE   BISHOP, GERALDINE EMANUELLE EmptyNed Jul 15, 2012 9:24 pm

geraldine,
you are now welcomed in shadow woods,
which is where your fairytale begins.

PLEASE, CHECK THE CLAIMS BEFORE YOU GET SORTED INTO A GROUP. THEN, FEEL FREE TO FIND SOME AFFILIATES FOR YOUR BABY. ALSO, DON'T FORGET YOUR CHARACTER NEEDS A HOME.

aaaah, the snow queen, i love it! smitten vsekakor odličen lik *bows down*

WITH LOVE,
ruby
the shadowlands rpg community

Nazaj na vrh Go down
 

BISHOP, GERALDINE EMANUELLE

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
the shadowlands 1.0 :: ` MIRROR, MIRROR ON THE WALL :: we're all mad here, :: accepted applications,-