KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
TURNER, AMANDA JOSEPHINE Tslwelcome

you can log in as a test user with the username of 'the white rabbit' and password 'onceuponatime'.
ellette
rumpelstiltskin
erin
the little mermaid
ruby
little red riding hood

za nastanek foruma sta zadolženi ELLETTE in ERIN. skin je prirejen po predlogi leave me breathless by juliet z rcr foruma, celoten videz foruma pa je last RUBY. zasnova foruma je prirejena po istoimenskem tumblr rpgju ter serijah kot je once upon a time. vsi liki in njihove zgodbe temeljijo na pravljicah, ki so last avtorjev kot so h. c. andersen, brata grimm, charles perrault, j. m. barrie in lewis carroll. canoni so delo ERIN in RUBY, njihov videz pa je delo ERIN. ves pisni material foruma je last njegovih uporabnikov. kopiranje česarkoli na forumu brez predhodnega posvetovanja z avtorji je prepovedano.

Share
 

 TURNER, AMANDA JOSEPHINE

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
amanda
amanda
a regular

Messages : 6
Magic beans : 7
Reputation : 1

TURNER, AMANDA JOSEPHINE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: TURNER, AMANDA JOSEPHINE   TURNER, AMANDA JOSEPHINE EmptyNed Jul 22, 2012 11:11 am



amanda josephine turner,
nineteen, unemployed, heterosexual, beautiful lindsay lohan



ime mi je amanda. rodila sem se v new yorku in to pred natanko devetnajstimi leti. mama je umrla po porodu, oče pa je kmalu po mojem rojstvu naredil samomor. pravzaprav nikoli niso do konca pojasnili, kaj je bil vzrok za njegovo avtomobilsko nesrečo. po smrti staršev, ko sem imela komaj tri leta, je za mene začela skrbeti varuška zoey. z mano je bila do mojega petnajstega leta oziroma dokler nisem spoznala jacka. nikoli ni bila popolna skrbnica in večino časa je preživljala s svojimi fanti, vseeno pa je bila dobra lažnivka in ravno zaradi njenih dobrih sposobnosti v pretvarjanju sva takrat, ko naju je obiskala socialna služba, dosegli svoje ter torej ostali skupaj. pri njej mi nikoli nič ni manjkalo - razen pravil, ampak to sem spoznala šele leta kasneje. potem pa sem nekega dne spoznala jacka. spoznala sva se v kavarni. postal mi je zelo všeč in tudi jaz sem mu bila všeč. zaljubila sva se in začela hoditi skupaj. saj veste, tiste povsem običajne najstniške ljubezni... ampak najina je bila drugačna. no, vsaj mislila sem, da je bila. po nekaj mesecih sem se namreč preselila k jacku, ki je bil takrat že polnoleten in je delal v bližnji restavraciji kot natakar. vse je bilo kakor v pravljici, dokler se nekega dne nisva skregala in me je preprosto vrgel iz njegovega stanovanja. če zdaj pomislim, sploh ne vem, kako sem bila prepričana, da bova ostala skupaj za vedno. skratka, bila sem dobesedno na cesti. hotela sem si poiskati službo in začeti novo življenje, ampak nihče ni hotel zaposliti dekleta, s komaj dokončano srednjo šolo. ko sem že skoraj obupala pa sem se spomnila na diamond. ona je odšla v neko majhno mesto in vedno se mi je zdela tip človeka, ki bi z veseljem pomagal ostalim. čeprav se nisva videli že od osnovne šole in čeprav nikoli nisva bili ravno najboljši prijateljici, ni odklonila moje prošnje, ko sem jo poklicala in vprašala, če se lahko za nekaj časa preselim k njej. zdaj sem torej tukaj. neznanka, nova v majhnem mestu, glavna tema opravljanja in nenazadnje še ena lomilka moških src.


tea party at mad hatter's,
female, ana, twelve, pm, no other characters

Nazaj na vrh Go down
ruby
ruby
blanchette, red riding hood

Messages : 203
Magic beans : 109
Reputation : 13

TURNER, AMANDA JOSEPHINE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TURNER, AMANDA JOSEPHINE   TURNER, AMANDA JOSEPHINE EmptyNed Jul 22, 2012 11:40 am

amanda,
you are now welcomed in shadow woods,
which is where your fairytale begins.

PLEASE, CHECK THE CLAIMS BEFORE YOU GET SORTED INTO A GROUP. THEN, FEEL FREE TO FIND SOME AFFILIATES FOR YOUR BABY. ALSO, DON'T FORGET YOUR CHARACTER NEEDS A HOME.

preprost in lepo napisan opis, še posebno za tvoja leta :3 vsekakor si sprejeta, upam da ti bo uspelo najti kakšne zanimive povezavice na forumu. and oh, you're our first normal person, yay. have fun!

WITH LOVE,
ruby
the shadowlands rpg community


Nazaj na vrh Go down
 

TURNER, AMANDA JOSEPHINE

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
the shadowlands 1.0 :: ` MIRROR, MIRROR ON THE WALL :: we're all mad here, :: accepted applications,-