KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
there was a white rabbit with a clock Tslwelcome

you can log in as a test user with the username of 'the white rabbit' and password 'onceuponatime'.
ellette
rumpelstiltskin
erin
the little mermaid
ruby
little red riding hood

za nastanek foruma sta zadolženi ELLETTE in ERIN. skin je prirejen po predlogi leave me breathless by juliet z rcr foruma, celoten videz foruma pa je last RUBY. zasnova foruma je prirejena po istoimenskem tumblr rpgju ter serijah kot je once upon a time. vsi liki in njihove zgodbe temeljijo na pravljicah, ki so last avtorjev kot so h. c. andersen, brata grimm, charles perrault, j. m. barrie in lewis carroll. canoni so delo ERIN in RUBY, njihov videz pa je delo ERIN. ves pisni material foruma je last njegovih uporabnikov. kopiranje česarkoli na forumu brez predhodnega posvetovanja z avtorji je prepovedano.

Share
 

 there was a white rabbit with a clock

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
emma
emma
alice

Messages : 12
Magic beans : 4
Reputation : 0

there was a white rabbit with a clock Empty
ObjavljaNaslov sporočila: there was a white rabbit with a clock   there was a white rabbit with a clock EmptyČet Jul 26, 2012 1:38 pm



there was a white rabbit with a clock Tumblr_m6dkgkrMd91rnrruoo2_500_large
emma b. benx

i was alice, alice in wonderland
☼16 years old

☼writer {zgodovinske, domišljiske knjige}
☼heterosexual
i need
☼friends
☼love
☼animals

Ko sem bila stara deset let, sem bila posvojena. Od takrat naprej sem živela pri starejši gospe, ki mi je bila kot babica. Nihče me ni iskal, ko sem sama tavala naokoli. Nihče me ni pogrešal. Tako je tudi zdaj. Nimam veliko prijateljev, razen moje skrbnice in živali. Sem samotarka, ki išče prijatelje. To naj bo kdorkoli. Lahko sem optimistična, včasih pa kar preveč pesimistična. Do desetega leta sem tavala po gozdu z dvema živalima v roki. Nisem imela hrane, včasih sem jo kje dobila, ko sem prosjačila naokoli, vendar se ni nihče zmenil zame, da bi lahko bila brez družine. Obožujem živali in naravo, poleg tega pa pisanje knjig. Včasih delam v kakšni gostilni, da meni in moji skrbnici, ki sem jo poimenovala čisto normalno - babica - prislužim nekaj več denarja. Sem posebno, malo čudaško, a vseeno veselo dekle z velikim nasmeškom na ustih. No, ni vedno tako, ampak - kolikor se da, je.

Nazaj na vrh Go down
 

there was a white rabbit with a clock

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
the shadowlands 1.0 :: ` MIRROR, MIRROR ON THE WALL :: chasing your happy ever after,-