KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
absent?  Tslwelcome

you can log in as a test user with the username of 'the white rabbit' and password 'onceuponatime'.
ellette
rumpelstiltskin
erin
the little mermaid
ruby
little red riding hood

za nastanek foruma sta zadolženi ELLETTE in ERIN. skin je prirejen po predlogi leave me breathless by juliet z rcr foruma, celoten videz foruma pa je last RUBY. zasnova foruma je prirejena po istoimenskem tumblr rpgju ter serijah kot je once upon a time. vsi liki in njihove zgodbe temeljijo na pravljicah, ki so last avtorjev kot so h. c. andersen, brata grimm, charles perrault, j. m. barrie in lewis carroll. canoni so delo ERIN in RUBY, njihov videz pa je delo ERIN. ves pisni material foruma je last njegovih uporabnikov. kopiranje česarkoli na forumu brez predhodnega posvetovanja z avtorji je prepovedano.

Share
 

 absent?

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
the evil queen
the evil queen
the boss

Messages : 58
Magic beans : 100
Reputation : 0

absent?  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: absent?    absent?  EmptyNed Jul 08, 2012 3:29 pm

    ker bo pozornost usmerjena tudi na aktivnost uporabnikov, si raje vzemite sekundo časa in v to temo javite, če boste odsotni več kot 3 dni - v nasprotnem primeru lahko mislimo, da ste svoj lik 'zapustili'.
Nazaj na vrh Go down
https://theshadowlands.slovenianforum.com
james
james
the huntsman

Messages : 21
Magic beans : 15
Reputation : 3

absent?  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: absent?    absent?  EmptyNed Jul 15, 2012 4:32 pm

    i know i'm quick, but still. zares si nisem želela, da mi po enem tednu odsotnosti kdo prevzame lik. Very Happy
    bistvo: od jutri do petka me ne bo (kampiranje s frendi), tako, da dostopa do neta ne bo.
    če bo kakšna povezava padla že danes, se opravičujem, in bom probala nadoknaditi naslednji vikend. Smile Smile
Nazaj na vrh Go down
kaidan
kaidan
aladdin

Messages : 12
Magic beans : 4
Reputation : 0

absent?  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: absent?    absent?  EmptySre Jul 18, 2012 12:36 pm

    hello,

    i do have the worst timing ever.
    torej javljam že v naprej svojo odsotnost: 21.7. - 31.7.
    v prihodnjih dveh dneh, kar sem še doma, se bom potrudila odpisat na vse dolgove, da ne bo res kdo čakal vse do avgusta. upam, da mi uspe. Razz
    računalnik bom vzela sicer sabo, če mi uspe najdt njegove papirje, vendar dvomim, da bo v tistih rovtah na hrvaškem, kamor odhajam, lovil kakšen internet. bummer.

    enjoy. smitten
Nazaj na vrh Go down
kayleigh
kayleigh
ariel

Messages : 149
Magic beans : 82
Reputation : 7

absent?  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: absent?    absent?  EmptySre Jul 18, 2012 12:41 pm

    no, pa da še jaz najavim mojo odsotnost:
    ne bo me od 21. 7. - 25. 7., ker gremo na morje. sicer je ravno danes lastnik apartmaja, kjer bomo, povedal da je internet, ampak mami ne dovoli laptopa s sabo, tako da ne bo nič -.-
    se bom tudi jaz v teh dveh dnevih probala znebit dolgov, ker potem ko pridem bom pa še en teden pri teti v lj (two options: 29. 7. - 4. 8. or 4. 8. - 12. 8.), kjer bom pa lahko basically vsak dan do treh na laptopu od tete, tako da bom imela ogromno časa za vse^^

    stay awesome guys smitten
Nazaj na vrh Go down
administratorski račun
administratorski račun
rumpelstiltskin

Messages : 41
Magic beans : 22
Reputation : 0

absent?  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: absent?    absent?  EmptyPon Jul 30, 2012 8:14 am

    ta teden 30.julij - 3.avgust bom dosegljiva samo do 14.ure ker pozneje delam.
    lucky me. tako, da if you will need anything you can pm me. :)
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content



absent?  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: absent?    absent?  Empty

Nazaj na vrh Go down
 

absent?

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
the shadowlands 1.0 :: ` CHASING THE WHITE RABBIT :: prickly thorn sweetly worn,-