KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
all the best people are mad, Tslwelcome

you can log in as a test user with the username of 'the white rabbit' and password 'onceuponatime'.
ellette
rumpelstiltskin
erin
the little mermaid
ruby
little red riding hood

za nastanek foruma sta zadolženi ELLETTE in ERIN. skin je prirejen po predlogi leave me breathless by juliet z rcr foruma, celoten videz foruma pa je last RUBY. zasnova foruma je prirejena po istoimenskem tumblr rpgju ter serijah kot je once upon a time. vsi liki in njihove zgodbe temeljijo na pravljicah, ki so last avtorjev kot so h. c. andersen, brata grimm, charles perrault, j. m. barrie in lewis carroll. canoni so delo ERIN in RUBY, njihov videz pa je delo ERIN. ves pisni material foruma je last njegovih uporabnikov. kopiranje česarkoli na forumu brez predhodnega posvetovanja z avtorji je prepovedano.

Share
 

 all the best people are mad,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
the evil queen
the evil queen
the boss

Messages : 58
Magic beans : 100
Reputation : 0

all the best people are mad, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: all the best people are mad,   all the best people are mad, EmptyTor Jul 10, 2012 6:30 am

    tu si lahko privoščite klepetanje (čeprav vseeno z neko mero) in si oddahnete od rpg predela. pogovarjajte se o čemerkoli vam srce poželi, ter se skozi debate spoznavajte, kar vam bo nedvomno koristilo tudi pri pisanju. bring it on!
Nazaj na vrh Go down
https://theshadowlands.slovenianforum.com
kayleigh
kayleigh
ariel

Messages : 149
Magic beans : 82
Reputation : 7

all the best people are mad, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: all the best people are mad,   all the best people are mad, EmptyNed Jul 15, 2012 11:04 am

    i am so haaaaaaaaaaaaaaaaaaaapy, haha smitten
    forum se je dejansko odprl in očitno je zanimanja zanj kar precej, kar je totalno awesomeeeeeeeeeeeeeeee :3^^ hvala vsem tistim ki ste se že registrirali in vsem, ki se še boste, admin team loves youuu smitten

    i'm so happy i could die, but anyway, kako ste kaj drugi? :3
Nazaj na vrh Go down
ruby
ruby
blanchette, red riding hood

Messages : 203
Magic beans : 109
Reputation : 13

all the best people are mad, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: all the best people are mad,   all the best people are mad, EmptyNed Jul 15, 2012 11:18 am

    haaa, me too smitten
    komaj čakam da se bolj razživi vse skupaj, i hope it's going to be awesome! <3
    we love you all hihi.

    sicer pa sem super, včeraj sem imela dokaj naporen dan v visokih petah in odločitev za tisto sadno alkoholno whatever pijačo se mi je obrestovala z glavobolom, but it's okay, danes počivam ker je namreč slabo vreme c:
Nazaj na vrh Go down
kayleigh
kayleigh
ariel

Messages : 149
Magic beans : 82
Reputation : 7

all the best people are mad, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: all the best people are mad,   all the best people are mad, EmptyPon Jul 16, 2012 1:50 pm

    foooolk, dejte se mal razživet no! pište, pište, pa dejte tudi chat mal oživet smitten
    yeah, me tooo, it would be definetly awesuuuum <33
    yes, we do, much^^

    oh, jaz sem pa oh-zelo-preveč super :3 prvo kot prvo, sposodla sem si vse dele od narnije razen prvega (ker sem v soboto ugotovila, da ga mam ubistvu doma), in drugo kot drugo: ohmy, dobila sm pirs u ušesssssss :3 tm gor, k je že hrustanc in ubistvu nit tok ne boli (sm si ga šla dat skupi s frendico, pred kšnimi 6 urami), sam tahujše še pride. pač moje druge dve frendice ga obe mata in pač so ful tarnale da jih boli ko spijo or sth like that, but i'll survive - zdej sam še počakat do 17-18 let, da si bom šla det še pod spodnjo ustnico 1 al pa 2, and than will be perfect <3 pač ja, obožujem piercinge, kot sem tudi v opisu napisala smitten in še naslednji korak pa so guagoti, sam vrjetn bom mela sam tamanjšo velikost, si nebom širla naprej^^

    but anyway, how do you do, people? c:
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content



all the best people are mad, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: all the best people are mad,   all the best people are mad, Empty

Nazaj na vrh Go down
 

all the best people are mad,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» if people were rain i was a hurricane,

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
the shadowlands 1.0 :: ` DOWN THE RABBIT HOLE :: tea party at mad hatter's,-