KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
miss trouble maker Tslwelcome

you can log in as a test user with the username of 'the white rabbit' and password 'onceuponatime'.
ellette
rumpelstiltskin
erin
the little mermaid
ruby
little red riding hood

za nastanek foruma sta zadolženi ELLETTE in ERIN. skin je prirejen po predlogi leave me breathless by juliet z rcr foruma, celoten videz foruma pa je last RUBY. zasnova foruma je prirejena po istoimenskem tumblr rpgju ter serijah kot je once upon a time. vsi liki in njihove zgodbe temeljijo na pravljicah, ki so last avtorjev kot so h. c. andersen, brata grimm, charles perrault, j. m. barrie in lewis carroll. canoni so delo ERIN in RUBY, njihov videz pa je delo ERIN. ves pisni material foruma je last njegovih uporabnikov. kopiranje česarkoli na forumu brez predhodnega posvetovanja z avtorji je prepovedano.

Share
 

 miss trouble maker

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
tiana
tiana
belle

Messages : 20
Magic beans : 15
Reputation : 3

miss trouble maker Empty
ObjavljaNaslov sporočila: miss trouble maker   miss trouble maker EmptyNed Jul 15, 2012 2:07 pm

miss trouble maker 02

dolgčas pri meni naredi najbolj drastične podvige in definitivno je eden izmed teh le- ta da sem se spravila k opisovanju same sebe čeprav roko na srce bi to storil kdo veliko bolje kot jaz but i`ll try v smislu keep it simple and real. (:

pod raznoraznimi rpg liki in likom untouched. tukaj se skriva preprosto šestnajst letno dekle iz centra ljubljane pod imenom alma. okoli mojega imena je toliko pomenov, da niti ne bi odšla v kakšne detalje, nazadnje sem izvedela da celo pomeni jabolko oh well. skratka po horoskopu devica- bog pomagaj. ravno včeraj sem hotela se dokopati še do mojega podznaka pa se mi na koncu niti ni dalo iskati pa še same čudne strani so mi ven prišle in kakšen je bil razlog ? no čisto preprosto, ker niti malo ne ustrezam nekem osnovnem opisu device in me je zato le zanimalo ali se bolj ujemam z podznakom. tukaj je celotna kolobocija in včasih me te astrološke zadevščine privlečejo, kar pa ne pomeni da verjamem v branje iz kart in skodelice čeprav je enkrat neka ženska do mene prišla ko smo sedeli na kavi mislim da v zagrebu ter pograbila skodelico in pričela brati iz nje toda kaj preveč produktivnega ni prišlo ven. Razz

in kdo se skriva pod rjavolasim (no sedaj bolj svetlolasim ) bitjem ? preprosta ljubljančanka brez dlake na jeziku, ki vse veliko preveč direktno pove in je precej glasno. ne morem si pomagati toda če boste kje v okolici moje gimnazija torej jožeta plečnika in se bo nekdo drl na nekoga z druge strani ulice v pozdrav boste vedeli da sem to jaz lol xD kaj pa vem toda sem nekako dekle te glasne narave, ki rada govori in blebeta tja v tri dni in zbija šale ter na celotno življenje gleda kot na trenutek ko otrok dobi v roke vrč sladkarij ( that is amazing ). moje pregrehe so zagotovo sladkarije, čeprav zadnji mesec niti niso toliko očitno sem se malce odvadila in pričela z nekim zdravim življenjem...hja bomo videli koliko bo to trajalo. poleg tega je tukaj še rpg, branje, bloganje in druženje s prijatelji pa kakšna potovanja oh kako zelo ljubim potovati sploh mi je cel podvig se spraviti na vlak. vlak je legenda amen bi rekla moja sošolka (: kaj bi še lahko rekla ? okej nakupovanje - ne me ustreliti i am just a girl ne morem si pomagati čeprav zdaj sem bolj broke s svojim lastnim denarjem odkar nimam štipendije ( hvala ti vlada slovenije ) in bom to poletje se zmigala delati da bom potem imela za naslednje prihajajoče leto (: no to me spomni da sem pozabila omeniti da sem drugi letnik gimnazije in ja bolje mi gre kot lani. če smo pa že pri šoli sem sredni ljubitelj nje torej ure in profesorji odpadejo druženje med odmori in kave v jutranjih urah pa so vrhunec mojega življenja haha (: pa saj niti ni hudo, če bi le lahko fiziko in matematiko spravila z mojega urnika. kar se pa tiče mojega življenja naprej je veliko ciljev. ciljam na filozofsko smer psihologija ali pa FDV z politologijo, novinarstvom ali pa komunikologija. definitivno pa bi se preselila v katerokoli evropsko prestolnico in živela tam, saj ne da imam kaj proti sloveniji ampak sem pač popotnik in sanje so da odidem nekam daleč stran pa čeprav bi to mojo noro družino strlo but what can i do ? (: prizor,ko se prebudim v sončno jutro ter stopim na balkon in zagledam v daljavi eifflov stolp v vsem svojem sjaju mi sploh ne gre iz glave. smitten

aja pa sem omenila, da sem grešnik za knige sploh za romane pretežno romantičnih ljubezenskih zgodb, tudi kakšne drame so precejšen zalogaj pri meni ter psihološki romani imajo tudi mesto pri meni da ne omenjam kakšnih kriminalk in podobnega. kar se pa tiče fantastike pa me le kaj določenega prepriča sicer nisem ravno ljubitelj le te na splošno.

aja kar se pa tiče mojih rpg likov trenutno prvi, ki mi padejo na pamet so : elena roemer, avery moretti, dominick salazar, valentin belikov, itd..
au revoir

miss trouble maker 04
Nazaj na vrh Go down
ruby
ruby
blanchette, red riding hood

Messages : 203
Magic beans : 109
Reputation : 13

miss trouble maker Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: miss trouble maker   miss trouble maker EmptyNed Jul 15, 2012 2:12 pm

    this makes me laugh - tudi js sm devica in nikakor mi to ne paše c:
    ta opis mi je takooo všeč! sva si podobni hihi :3
    fizika in matematika, no go. smeri, ki te zanimajo - yes, yes. popotnica, ofc. and there's more.
    skratka, obe sva devici in obe v resnici nisva, huhu!
Nazaj na vrh Go down
tiana
tiana
belle

Messages : 20
Magic beans : 15
Reputation : 3

miss trouble maker Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: miss trouble maker   miss trouble maker EmptyNed Jul 15, 2012 2:18 pm

    nah meni tudi ne, ampak odkar sem tole objavila na PTB do zdaj sem ugotovila, da sem lev v podznaku- yeah that`s more me lol xD
    awh that`s great haha :3 and yes popotnica for ever res tok me to mika, potovati in vse, čeprav nikjer posebni nisem bila, ampak kamorkoli grem poskušam iz tega izcimiti najboljše pa će je maribor tudi. nekako tako gledam na to in se vidim, čez nekaj let v indiji kako obiskujem vsako vasico in spoznavam življenje tam pa v egiptu kako lazim okoli piramid aaah :3
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content



miss trouble maker Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: miss trouble maker   miss trouble maker Empty

Nazaj na vrh Go down
 

miss trouble maker

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
the shadowlands 1.0 :: ` DOWN THE RABBIT HOLE :: tea party at mad hatter's, :: introductions,-