KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
he loves me the way i am, Tslwelcome

you can log in as a test user with the username of 'the white rabbit' and password 'onceuponatime'.
ellette
rumpelstiltskin
erin
the little mermaid
ruby
little red riding hood

za nastanek foruma sta zadolženi ELLETTE in ERIN. skin je prirejen po predlogi leave me breathless by juliet z rcr foruma, celoten videz foruma pa je last RUBY. zasnova foruma je prirejena po istoimenskem tumblr rpgju ter serijah kot je once upon a time. vsi liki in njihove zgodbe temeljijo na pravljicah, ki so last avtorjev kot so h. c. andersen, brata grimm, charles perrault, j. m. barrie in lewis carroll. canoni so delo ERIN in RUBY, njihov videz pa je delo ERIN. ves pisni material foruma je last njegovih uporabnikov. kopiranje česarkoli na forumu brez predhodnega posvetovanja z avtorji je prepovedano.

Share
 

 he loves me the way i am,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
kayleigh
kayleigh
ariel

Messages : 149
Magic beans : 82
Reputation : 7

he loves me the way i am, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: he loves me the way i am,   he loves me the way i am, EmptyČet Jul 19, 2012 5:43 pm

whatever name,
someone hot, who stole kay's heart
he loves me the way i am, Someone

tooorej, bom kar kopirala, kar sem napisala na ptbju, ker se mi ne da še enkrat na dolgo in široko razlagat, poleg tega pa vam puščam precej svobode^^

ime ni pomembno, sploh, narodnost prav tako, vseeno je tudi to, če ima spomine ali ne, skratka tu puščam povsem prosto pot. glede zgodbe tudi nimam nekih posebnih idej, pač naj bo nekoliko podobna kot pri princu iz the little mermaid, idk kako bi se to speljalo. značaj pa naj bo hm, ne tako podoben kayinemu (malce zadržana, vendar živahna punca, nasmejana, rada sklepa prijateljstva, ampak zna bit tudi presneto sarkastična in te zabijat - poleg tega je njena notranjost bolj kot ne strta, ker ji je umrla mama^^), se pravi da naj bi bil odgovorna oseba, ampak hkrati ne preveč, da bi se znal prepustiti vihhravem druženju s to rdečelasko. pa res nekaj posebnega, da bo očaral kay, da bo čutila do njega nekaj več kot samo zaljubljenost, kakor do that other man - da bi dala res življenje zanj. drugo pa nevem, if anyone want to make him, feel free smitten

credits to ruby at picture to burn
Nazaj na vrh Go down
 

he loves me the way i am,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
the shadowlands 1.0 :: ` MIRROR, MIRROR ON THE WALL :: looking around for the warmth of the light,-