KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
you make me wanna die. Tslwelcome

you can log in as a test user with the username of 'the white rabbit' and password 'onceuponatime'.
ellette
rumpelstiltskin
erin
the little mermaid
ruby
little red riding hood

za nastanek foruma sta zadolženi ELLETTE in ERIN. skin je prirejen po predlogi leave me breathless by juliet z rcr foruma, celoten videz foruma pa je last RUBY. zasnova foruma je prirejena po istoimenskem tumblr rpgju ter serijah kot je once upon a time. vsi liki in njihove zgodbe temeljijo na pravljicah, ki so last avtorjev kot so h. c. andersen, brata grimm, charles perrault, j. m. barrie in lewis carroll. canoni so delo ERIN in RUBY, njihov videz pa je delo ERIN. ves pisni material foruma je last njegovih uporabnikov. kopiranje česarkoli na forumu brez predhodnega posvetovanja z avtorji je prepovedano.

Share
 

 you make me wanna die.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
amanda
amanda
a regular

Messages : 6
Magic beans : 7
Reputation : 1

you make me wanna die. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: you make me wanna die.   you make me wanna die. EmptyNed Jul 22, 2012 4:19 pm

410 words just for ya, diamond. (haha :Đ)


    bilo je zgodaj zjutraj. bil je prvi dan odkar je amanda tukaj. zbudila se je. naredila si je zajtrk. njen običajen. kosmiči z mlekom. in to čokoladni. po zajtrku pa si je seveda umila tudi zobe. že od nekdaj si jih rada umiva, čeprav v resnici to ni nič zabavnega. preoblekla se je v športna oblačila, saj gre vsako jutro tekat. če ne zjutraj pa zvečer. amanda pazi na svojo postavo. hujša, čeprav je že skoraj preveč suha. v ušesa si je vtaknila slušalke, v žep pa ipod. odpravila se je. med tekom je poslušala glasbo. glasba jo je umirjala. po dolgem času tekanja, nekje eno uro se je hotela malo spočiti. vsedla se je na klopco ki je bila ob velikem jezeru. bilo je vroče in amando je vleklo v vodo. ampak ni imela niti kopalk.. vsaj vedela je da si bo drugič zraven vzela kopalke. sedela je na klopci in si prepevala glasbo, ki se je takrat predvajala na ipodu. ipod je dobila od svojega bivšega oziroma od njene bivše ljubezni. jacka je vbistvu še vedno ljubila, ampak je probala pozabiti na njega.. čeprav je to bilo zelo težko. zelo ga je ljubila. bolj kot on njo. vbistvu sploh ni imel pravega razloga da jo je pustil… in še nagnal iz hiše. amanda mu nikoli več ne bi odpustila. trenutno je najbolj pogrešala njeno varuško zoey in pa njeno prijateljico diamond ki ji je povedala za to majhno mestece.

    sedela je na klopci in gledala naokrog. opazovala je drevesa, rože, živali, ljudi in tako dalje. po dolgem času sedenja na klopci, poslušanja glasbe in gledanja naokrog je pa opazila znan obraz... najprej ni vedela kdo bi to lahko bil. skomignila je z rameni. vstala se je, saj je bil že čas, da odteče nazaj proti stanovanju. vstala se je in si popravila majico. tekla je nazaj domov, nato pa se vstavila pri tem obrazu za katerega ni vedele če ga pozna, saj se ji je zazdel še bolj znanj. "zdravo." je pozdravila, nato pa se je ta oseba obrnila proti njej. amandi je zaostal dih. bila je diamond. že dolgo je ni videla. že par let. "diamond, kaj delaš tukaj?" je presenečeno rekla in se nasmehnila. ni mogla da je ne bi objela. močno jo je objela in se nasmehnila. tisti trenutek je pozabila na njeno neumno in nič vredno življenje. na njenem obrazu se je naenkrat prikazal velik nasmešek. čakala je na to, kako bo odreagirala diamond.
Nazaj na vrh Go down
 

you make me wanna die.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» you make me feel,
» oh, you make me live, whatever this world can give to me
» dreaming 'bout movies they won't make of me when i'm dead

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
the shadowlands 1.0 :: ` FAR AWAY BEYOND THE STARLIT SKIES :: FROG LAKE,-